Fikret Orman’dan şampiyonluk, Burak Yılmaz ve teknik direktör açıklaması

Fikret Orman’dan şampiyonluk, Burak Yılmaz ve teknik direktör açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Siyah beyazlı kulübün başkanı, şampiyonluk gündemini değerlendirdi, Burak Yılmaz’a övgü yağdırdı ve teknik direktör konusuna değindi.

ŞAMPİYONLUK YARIŞI İÇİN YORUMU
Şampiyonluk yarışıyla ilgili konuşan Fikret Orman, “Üç takım da şampiyon olmak istiyor. Şu anda en avantajlı takım Başakşehir sonrada Galatasaray geliyor. Onlar 1 ve 2. Biz 3’üncü sıradayız. Elimizden gelen mücadeleyi yapacağız. Beşiktaş güçlü bir camia. Bu hafta da taraftarımızla beraber Ankaragücü maçında olacağız. Artık bu dakikadan sonra her maça tek tek bakmamız lazım. Bizim için önemli olan şey Ankaragücü maçını kazanmak ve rakiplerimizin puan kaybetmesini beklemek sonrasında zaten zorlu bir deplasmana gideceğiz. Bütün iş camia bütünlüğüne maalesef ki bu sene de seçim senesi olduğu için statta negatif şeylerde oldu. Bu takımı da etkiledi. Beşiktaş’ın mutluluğu Beşiktaş takımının galibiyetleriyle alakalı. Hepimizin ona konsantre olması lazım. Beşiktaş’ın mutluluğu üzerine herkes hesaplarını yapsın. Bizde onun için çalışıyoruz.” dedi.

“BURAK YILMAZ ATSIN DA PİŞMAN OLALIM”

Burak Yılmaz’ın performansıyla ilgili açıklama yapan Burak Yılmaz, “Şimdi de Burak Yılmaz için bizi eleştiriyorlar, ‘Neden zamanında almadın?’ diye. Futbol eleştiriye açık bir şey. Biz doğru bildiğimiz işleri yapmalıyız. Burak düzgün bir Beşiktaşlı. Her zaman bunu söyler, babası da ağabeyimiz, düzgün de bir aile. Burak çok iyi Beşiktaşlı, bunu her yerde, her zaman söylüyor. Zamanında gelmediği için pişmanız, inşallah o gol attıkça biz pişman olmaya devam ederiz.” diye konuştu.

–Haber reklamdan sonra devam ediyor–

LUCESCU SORUSUNA YANIT

Mircea Lucescu ile anlaşıp anlaşmadıklarının sorulması üzerien Fikret Orman “Adaylar netleşmedi. Şimdi Beşiktaş yönetimi seçilecek. Yeni gelen yönetim kendi hocasını seçer. Bizim çalışmalarımız devam ediyor. Ancak kisme bizden 12 Mayıs öncesinde bir şey beklemesin. Beşiktaş’ta istikrar önemli. Şenol Hoca ile ilgili de birçok şey söylendi ama güzel günler devam ediyor.” yanıtını verdi.

BAŞAKŞEHİR VE GALATASARAY GERİLİMİ

Başakşehir ile Galatasaray arasındaki demeç savaşları hakkında görüşü sorulan Fikret Orman, “Başakşehir ile Galatasaray’ın arasındaki demeçlerle ilgili yorum yapmam doğru olmaz. Ben Beşiktaş Kulübü Başkanı’yım. Son haftalara gelince bunlar hep konuşulur. İnşallah kalan 5 haftada hakemler tarf olarak hata yapmaz. Beşiktaş olarak pozitifi futbola destek veriyoruz ama bu hakkımızın yenilmesi anlamına gelmiyor. Yeni bir MHK geldi, bir anda bir şey yapamazlar, zamana ihtiyaçları var. İnşallah iyi şekilde devam edecekler.” diyerek sözlerini noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın